Florya Kombi Servisi: 0212 471 4487

LogoKüçükçekmece Kombi Servisi

Florya Kombi Servisi

Florya Kombi Servisi
Florya Kombi Servisi

Florya Kombi Servisi için alanında uzman mühendislerimiz kombi cihazlarında oluşan arıza ve sorunları gidermek için özel servis hizmeti vermektedir.

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda, önerilerimizi belirterek ekonomik servis çözümleri sunmak ve müşterimizin memnuniyetini sağlamak önceliklerimiz arasındadır. Kombinizin uzun ömürlü ve sağlıklı olması açısından kombi bakımlarını kış aylarına girmeden mutlaka yaptırın. Kombiniz kış ayları sürekli çalışacağından dolayı gazdan ve zamansız arızayı önleme açısından önemlidir.

Özel kombi servisi hizmeti verdiğimiz markaları Demirdöküm, Ferroli, Ariston, BOSCH, Baymak, Baykan, Baxi, Protherm, Arçelik, Aden, Beko, Sharp, Auer, Protherm, Daikin ve Airfel olarak sıralayabiliriz. Garantisi bitmemiş kombi cihazlarına servis hizmetimiz yoktur. Florya kombi servisi için en hızlı servis çözümümüz mevcuttur. Teknik servisimiz sektörde 17 senelik deneyime sahiptir. Problemleri ve sorunları doğru çözmek deneyim ve birikim ister. Kombinizin markası Demirdöküm, Ferroli, Ariston, BOSCH, Baymak, Baykan, Baxi, Protherm, Arçelik, Aden, Beko, Sharp, Auer, Protherm, Daikin veya Airfel olabilir özel servis olarak hizmet veriyoruz.

Florya Kombi Servisi olarak İkitelli, Sefaköy, Atakent, Florya, Atatürk mahallesi, Beşyol, Cennet, Gültepe mahallesi, Halkalı, İnönü mahallesi, İstasyon mahallesi, Kanarya mahallesi, Kartaltepe mahallesi, Sultanmurat mahallesi, Tevfikbey mahallesi ve Yeşilova bölgesine servis hizmeti vermektedir.

Florya kombi servisi için 0212 471 4487 müşteri hizmetlerimizi arayıp destek talep ettiğinizde, evinize veya iş yerinize en yakın aracımızı hemen size yönlendiriyoruz.