Küçükçekmece kombi servisi Eca

Küçükçekmece kombi servisi Eca
0212 536 66 68

Küçükçekmece kombi servisi Eca ;

Küçükçekmece kombi servisi Eca servisimizde tamir bakım onarım çalışmalrı yapılmaktadır.

Eca kombi servisi hakkında;

Elginkan Topluluğu’nun kurucuları, Manisa şehrinin köklü ailelerinden olan Elginkan Ailesi’dir.
Bulgaristan’dan anayurda göç etmiş, ticaret geleneğine sahip bir aileye mensup Merhum Ahmet Elginkan ve ailesinin kökleri Saruhan’lılara uzanan Merhume Ümmehan Elginkan; çocukları Ekrem ve Cahit Elginkan’ın birlikte iş hayatına atılmalarına öncülük etmişlerdir. Elginkan Topluluğu bugün de aile büyüklerinden miras kalan sağduyu, bilinç ve değerlerle geleceğe ilerlemektedir.

Eca kombi servisi ilkeleri;

ELGİNKAN TOPLULUĞU AMACI VE İLKELERİ

ELGİNKAN AİLESİ olarak, EBEDİ MÜESSESE ülküsü ile bütün varlığını kurduğu ELGİNKAN VAKFI’na vakfeden KURUCULARI ile ELGİNKAN TOPLULUĞU, yarım yüzyıla yakın süreden beri çalışanları ile birlikte, Topluluk Şirketlerini önce Avrupa, daha sonra dünya şirketleri haline getirmeyi, Türk ekonomisinde, iş hayatında, iş ahlakı ve toplum kültürü normlarında kıymet yaratarak EBEDİ MÜESSESE olmayı amaçlar.

Topluluğun bu amacının gerçekleştirilmesinde uyulacak ilkeler:

Yıllarca beraber olmak;

Ürünlerimizi dünya kalitesi ve standartlarında, kullanım kolaylığı, servis hizmeti olanakları, müşteri, bayi ve servis ilişkilerimizde devamlılığı ve tatmini sağlamak ve kamuoyunda sahip olduğumuz imajı korumak ve geliştirmek.

Sağlıklı büyüme;

Ülkenin kalkınmasına yön verecek sektörleri tespit etmek ve faaliyetlerini buna göre yönlendirmek. Türk Halkının hizmetine sunma amacı doğrultusunda, sağlıklı büyüme şuuru ile elde ettiği bütün kazancı tekrar yatırıma dönüştürmek.

Varlığımızın dayanağı olan doğruluğumuz;

Helal kazanç, israftan kaçınmak, Türk kültürü adet ve geleneklerine bağlılık, yasalara ve ahlaki kurallara saygılı, adil ve dürüst çalışma ilkesini benimsemek,

bu ilkeleri gelecek kuşaklara devretmek, tüm faaliyetlerimizde çevre koruma şuuru ile hareket etmek.

Varlığımızın kaynağını çalışanlarımız kabul etmek;

En iyi yatırım insana yapılan yatırımdır. Çalışanlarımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından faydalanmak, verimliliklerini arttırmak, gelişmelerine imkan tanımak, bilgi transferinin ve paylaşımının sağladığı, sevgi ve saygının varolduğu ortamı yaratmak görevimizdir. Çalışanlarımızda sahiplik duygusunun geliştirilmesi ve girişimcilik ruhunun ön plana çıkarılması yönetim felsefemizin temel taşıdır. Üretken insan gücü yetiştirecek eğitim kurumları kurmak, bu hizmetleri ELGİNKAN VAKFI kanalı ile topluma yayarak ebedileştirmek ilkemizdir.

“Yukarıdaki ilkeler, Elginkan Topluluğu’nun, Türk Halkına, Müşterilerine ve Çalışanlarına taahhüdüdür.”

Rahmetli kurucularımızdan Hacı Ümmehan Elginkan’ın bizlere vasiyeti;

“Hiçbir şeyi israf etmeyiniz, israf haramdır. Topluluğumuzun temelindeki prensiplerde bu inancımın payı büyüktür. Hepimizin emeği ve inançları ile büyüyen ve benim için kutsallaşan bu Topluluk bir Vakıf haline gelecek ve memleketimize daha çok faydalar temin edecektir.”

Hacı Ümmehan Elginkan

“Allah’tan bütün dileğim, kurduğum bütün müesseselerin devamlılığının sağlanması, memlekete faydalı birer kuruluş olarak insanlara iş imkanı yaratması, devlete vergi vermesi ve bizden sonra gelecek olanlara da örnek olmasıdır”.

H. Ekrem Elginkan

ECA
Alıntıdır-Sadece Bilgi Amaçlı Paylaşılmıştır.

Küçükçekmece kombi servisi; bölgedeki arızalı olan kombilere bakım zamanı gelen kombilere, petek yıkama petek kalorifer temizleme işlemlerini kapsayan çalışmalardır.

Küçükçekmece kombi servisi; öncelikle yapmanız gereken web sayfamızdaki çağrı merkezimize ait iletişim numaralarından bizim ile talebinizi ve ihtiyacınızı sorununuzu paylaşmanız olacaktır.

Zubeyde-Hanim-Mahallesi-kombi-servisi

kombi bakımı Küçükçekmece kombi servisi; kombi parça değişimi iki yıl servis garantisi ile değiştirilir, yıllardır sektörde yer alan Küçükçekmece kombi servisi; kaliteli güvenilir ve mühendislerden oluşan ekibi ile hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Küçükçekmece kombi servisi; peteklerinizi ilaçlı kimyasallar ile en güvenilir şekilde yıkamasını yaparak
daha az enerji harcamanıza yardımcı olacak şekilde çalışmalr yapar,enerji tasarrufu için fatura miktarlarınızdaki azalmaları gözlemlemek için Küçükçekmece kombi servisi; firmamızdan hzimet alabilirsiniz.

Arızalı kombi veya peteklerinizi değiştirme onarımı tamiri tarafımızca iki yıl garantili ürünler ile yapılmaktadır. her marka ve modele hizmet veren firmamız tüm çalışmaları alanındaki uzmanlık seviyesine gelmiş profesyonel ustalar mühendizler ile yapmaktadır.

Küçükçekmece kombi servisi; Demirdöküm , ECA, Ferroli, Ariston, BOSCH, Baymak, Baykan, Baxi, Protherm, Arçelik, Aden,
Beko, Sharp, Auer, Daikin, Airfel markalarına hizmet verilmektedir.

  • Etiketler; Küçükçekmece kombi servisi, Küçükçekmece kombi bakımı, Küçükçekmece kombi tamiri, Küçükçekmece kombici, Küçükçekmece kombi parçaları, Küçükçekmece kombi yedek parça, Küçükçekmece kombi arızası, Küçükçekmece kombi ustası, Küçükçekmece petek temizleme, Küçükçekmece petek yıkama, Küçükçekmece petek bakımı, Küçükçekmece petek tamiri,